с. Жовте. Жовтокам'янська ЗШ

З історії школи

Учитель. Перед іменем твоїм....
   Ольховська            ( Антонова)  Марія Василівна

Народилася в 1904 році. До війни жила і працювала в селі Кут Апостолівського району. Закінчила  педучилище в місті Дніпропетровську, приймала  участь у побудові Дніпрогесу.
У 1944 році прибула в с. Жовте. Вона і стала першою вчителькою для дітей цього робітничого селища. За сімейними обставинами у 1947 році була переведена на іншу роботу.

Тюрін Іван  Іванович

Народився в 1917 році. У 1937 році закінчив Дніпропетровський педагогічний технікум, а потім у 1939 році Запорізький учительський інститут ( заочно). Пройшов всю війну. Був двічі поранений. Нагороджений медалями « За оборону Одеси», « За оборону Сталінграду», орденом Великої Вітчизняної війни І ступеня.
 У 1949 році був призначеним директором щойно відкритої школи-семирічки у селі Жовте. На цій посаді працював 20 років. Вів велику громадську роботу, проводив лекції серед населення. За свою роботу був нагороджений значком « Відмінник народної освіти»

Кравченко Любов Сергіївна

В серпні 1947 року була направлена на роботу в початкову школу с. Жовте. Була першою піонервожатою.
Все життя пропрацювала в рідній школі. Педагогічний стаж вчительки становить 40 років.